Getxo Futbola Futbol Eskola
Getxo Futbola Futbol Eskola

Organización-Organizazioa 2018-2019

COORDINADOR DEPORTIVO ESCUELA DE FUTBOL GETXO FUTBOLA

GETXO FUTBOLA FUTBOL ESKOLAKO KIROL KOORDINATZAILEA

 ASIER GARCIA

COORDINADOR DEPORTIVO DEL MULTIDEPORTE DE LOS DOMINGOS

IGANDEETAKO MULTIKIROLAREN KIROL KOORDINATZAILEA

 AITOR BARRASA

COORDINADOR DEPORTIVO ETAPA INFANTIL

HAURREN ETAPAKO KIROL KOORDINATZAILEA

 BORJA FERNANDEZ

AIERT PARDO

COORDINADOR DEPORTIVO ETAPA ALEVIN

KIMUEN ETAPAKO KIROL KOORDINATZAILEA

 AIERT PARDO

COORDINADOR DEPORTIVO ETAPA BENJAMINES

BENJAMINEN ETAPAKO KIROL KOORDINATZAILEA

 AITOR BARRASA

RESPONSABLE ÁREA DE PORTEROS

ATEZAINEN ARDURADUNA

 JON ELORZA

RESPONSABLE ÁREA MEDICA

MEDIKUNTZA ARLOAREN ARDURADUNA

ANDER SINDE

Equipos-Taldeak 2018-2019

Taldea-Equipo 1. Entrenador-Entrenatzailea 2. Entrenador-Entrenatzailea

INFANTIL 05E

HAURRA 05E

KARLOS GUTIERREZ SANTIAGO MARTIN

INFANTIL 05A

HAURRA 05A

MIKEL VALLADOLID BORJA MODENES

INFANTIL 05S

HAURRA 05S

IÑIGO GONZALEZ BORJA

INFANTIL 05B

HAURRA 05B

POR DETERMINAR POR DETERMINAR

INFANTIL 06E

HAURRA 06E

XABIER BRAVO GORKA GUERRA

INFANTIL 06A

HAURRA 06A

ADRIAN LANCHO POR DETERMINAR

INFANTIL 06S

HAURRA 06S

POR DETERMINAR POR DETERMINAR

INFANTIL 06B

HAURRA 06B

UGUTZ DANI

ALEVIN 07E

KIMUA 07E

MITXEL URIBE POR DETERMINAR

ALEVIN 07R

KIMUA 07R

MIKEL GARCIA-ESCUDERO POR DETERMINAR

ALEVIN 07A

KIMUA 07A

SANTIAGO MARTIN POR DETERMINAR

ALEVIN 07B

KIMUA 07B

JON VALLADOLID DAVID MEDINA

ALEVIN 07C

KIMUA 07C

JON CARRERA RODRIGO PEREZ

ALEVIN 08A

KIMUA 08A

IÑIGO TRIGO IÑIGO URRUTIA

ALEVIN 08N

KIMUA 08N

PEDRO GARCIA GONTZAL ZABALA

ALEVIN 08B

KIMUA 08B

JON ORDORIKA IÑIGO SOLLA

ALEVIN 08C

KIMUA 08C

ARATZ POR DETERMINAR

BENJAMIN 09A

BENJAMINAK 09A

NEREA RINCON GALDER

BENJAMIN 09B

BENJAMINAK 09B

IÑIGO ORUETA POR DETERMINAR

BENJAMIN 09C

BENJAMINAK 09C

MARKEL CASETE IGNACIO ZAMAKONA

BENJAMIN 10A

BENJAMINAK 10A

POR DETERMINAR POR DETERMINAR

BENJAMIN 10B

BENJAMINAK 10B

ASIER CARRERA EDUARDO

BENJAMIN 10C

BENJAMINAK 10C

ASIER MARTIN JHAIR ANDREWS

BENJAMIN 10D

BENJAMINAK 10D

UGAITZ MARCOS ANDER ERRAZTI

ASTEBURU HONETAKO PARTIDEN ORDUTEGIAK

HORARIOS DE LOS PARTIDOS PARA ESTE FIN DE SEMANA 

PAGINAS WEB