Getxo Futbola Fundazioa
Getxo Futbola Fundazioa

Organización-Organizazioa 2019-2020

COORDINADOR DEPORTIVO ESCUELA DE FUTBOL GETXO FUTBOLA

GETXO FUTBOLA FUTBOL ESKOLAKO KIROL KOORDINATZAILEA

 ASIER GARCIA

COORDINADOR DEPORTIVO DEL MULTIDEPORTE DE LOS DOMINGOS

IGANDEETAKO MULTIKIROLAREN KIROL KOORDINATZAILEA

 AITOR BARRASA

COORDINADOR DEPORTIVO ETAPA INFANTIL

HAURREN ETAPAKO KIROL KOORDINATZAILEA

ASIER GARCIA

AIERT PARDO

COORDINADOR DEPORTIVO ETAPA ALEVIN

KIMUEN ETAPAKO KIROL KOORDINATZAILEA

 AIERT PARDO

COORDINADOR DEPORTIVO ETAPA BENJAMINES

BENJAMINEN ETAPAKO KIROL KOORDINATZAILEA

 AITOR BARRASA

RESPONSABLE ÁREA DE PORTEROS

ATEZAINEN ARDURADUNA

 JON ELORZA

RESPONSABLE ÁREA MEDICA

MEDIKUNTZA ARLOAREN ARDURADUNA

ANDER SINDE

Equipos-Taldeak 2019-2020

Taldea-Equipo 1. Entrenador-Entrenatzailea 2. Entrenador-Entrenatzailea

INFANTIL 06E

HAURRA 06E

KARLOS GUTIERREZ SANTIAGO MARTIN

INFANTIL 06A

HAURRA 06A

AIERT PARDO ASIER GARCIA

INFANTIL 06S

HAURRA 06S

ASIER CARRERA

LUIS FERNANDO GILER

EDUARDO LOIZAGA

INFANTIL 06B

HAURRA 06B

UGUTZ REAL ASIER MARTIARENA

INFANTIL 07E

HAURRA 07E

MITXEL URIBE GURIA

INFANTIL 07A

HAURRA 07A

ARATZ AGIRRE UNAI ALKIZA

INFANTIL 07S

HAURRA 07S

TXABER BENITO DEL VALLE ARITZ EREÑO

INFANTIL 07B

HAURRA 07B

JOSEBA ABALOS GAIZKA IBARZABAL

INFANTIL 07I

HAURRA 07I

LANDER GUARROTXENA  

ALEVIN 08E

KIMUA 08E

PEDRO GARCIA GONTZAL ZABALA

ALEVIN 08R

KIMUA 08R

MIKEL GARCIA-ESCUDERO JORGE URIARTE

ALEVIN 08A

KIMUA 08A

SANTIAGO MARTIN KARLOS GUTIERREZ

ALEVIN 08B

KIMUA 08B

MIKEL MEDIAVILLA MARKEL PINTO

ALEVIN 08S

KIMUA 08S

IÑIGO DOMINGUEZ MIKEL BLANCO

ALEVIN 09A

KIMUA 09A

KARLOS GUTIERREZ SANTIAGO MARTIN

ALEVIN 09N

KIMUA 09N

LANDER FULGENCIO JON GONZALEZ

ALEVIN 09B

KIMUA 09B

KAIET BIDONDO LANDER ONAINDIA

ALEVIN 09S

KIMUA 09S

MARKEL AMESTOY OSCAR ORIBE

BENJAMIN 10A

UMETXOAK 10A

MIKEL GARCÍA-ESCUDERO GONTZAL ZABALA

BENJAMIN 010N

UMETXOAK 10N

ASIER CARRERA

LUIS FERNANDO GILER

EDUARDO LOIZAGA

BENJAMIN 10B

UMETXOAK 10B

MARKEL CASETE IGNACIO ZAMAKONA

BENJAMIN 10S

UMETXOAK 10S

ALEX NAVARRO JON ALAÑA

BENJAMIN 11A

UMETXOAK 11A

JON DIAZ GAIZKA BARBARIAS

BENJAMIN 11B

UMETXOAK 11B

GORKA GOMEZ AITOR PEREZ

BENJAMIN 11S

UMETXOAK 11S

ARITZ IRAZU AITOR DIEZ

ASTEBURU HONETAKO PARTIDEN ORDUTEGIAK

HORARIOS DE LOS PARTIDOS PARA ESTE FIN DE SEMANA 

PAGINAS WEB